Bezpieczne ferie zimowe 2019 - Aktualności - KPP Końskie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Bezpieczne ferie zimowe 2019

Policjanci z Wydziału Prewencji oraz z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Końskich rozpoczęli cykl spotkań w związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi. Tematem rozmów jest przede wszystkim bezpieczeństwo dzieci i młodzieży korzystających z zimowego wypoczynku.

Od wczoraj policjanci z Wydziału Prewencji oraz z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Końskich rozpoczęli cykl spotkań pn. ,,Bezpieczne ferie zimowe 2019”.  Mundurowi w przeciągu dwóch dni odwiedzili szkoły podstawowe w Kazanowie, Modliszewicach, Stadnickiej Woli, Kopaninach i Dziebałtowie. Również funkcjonariusze spotkali się z podopiecznymi ośrodka szkolno- wychowawczego w Baryczy. Tematem spotkań jest szeroko rozumiane bezpieczeństwo dzieci i młodzieży korzystających z zimowego wypoczynku zarówno wmiejscu swojegozamieszkania jak również podczas zimowych kolonii.

W ramach prowadzonych działań, w tym również w ramach akcji,, Kręci mnie bezpieczeństwo… na stoku” policjanci zachęcali do udziału w  konkursie  fotograficzno- plastycznym na temat ,,Stok nie jest dla bałwanów”.  Tego typu działania prowadzone będą przez koneckich stróżów prawa do końca trwania ferii zimowych. Życzymy wszystkim bezpiecznego wypoczynku.

Oprac. PP

Źródło: KPP w Końskich